1 hodnotenie

Spoločné vytváranie zmeny; efektívne techniky dynamickej terapie

Jon Frederickson

Na sklade
22,99 € –30 % 16,09 €
Spoločné vytváranie zmeny; efektívne techniky dynamickej terapie
22,99 € –30 %

Spoločné vytváranie zmeny napísal Jon Frederickson ako pomôcku pre terapeutov pri práci so „zaseknutými" pacientmi (ktorí kladú odpor pri terapeutickom procese), aby zanechali svoj odpor a sebazničujúce správanie a spoločne a ochotne vytvárali vzťah, ktorý im umožní zmenu. Spoločné vytváranie zmeny obsahuje aj klinické ukážky vyňaté so sedení, ktoré ilustrujú stovky terapeutických slepých uličiek, ukazuje, ako porozumieť pacientom a ako efektívne intervenovať. Kniha poskytuje jasné systematické kroky pri diagnostikovaní potrieb pacientov a intervenovaní pri vytváraní efektívneho vzťahu umožňujúceho zmenu. Spoločné vytváranie zmeny predstavuje integratívnu teóriu, ktorá využíva prvky behaviorálnej terapie, kognitívnej terapie, terapie zameranej na emócie, psychoanalýzy a všímavosti (mindfulness). Táto empiricky potvrdená liečba je efektívna pri širokom okruhu pacientov.

JON FREDERICKSON, MSW, založil Inštitút intenzívnej krátkodobej dynamickej psychoterapie a je predsedom výcvikového programu v intenzívnej krátkodobej dynamickej psychoterapii na Fakulte psychiatrie Washingtonskej univerzity.

Kniha získala prvú cenu za odbor psychiatria v rámci British Medical Book Awards.

Preklad: PhDr. Ivan Valkovič 2020
Obal a grafická úprava: Martin Vrabec 2020
Vydavateľstvo Európa s.r.o. 2020
Vydanie: Prvé
ISBN: 978-80-89666-89-8
488 strán, rozmery 14,5x22,7cm, tvrdé knižné dosky viazané bez prebalu
Published by Seven Leaves Press, LLC, 4550 Belleview, Kansas City, MO 64111, ISBN 978-0-9883788-4-1, www.sevenleavess.com

  

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie