Panel používateľa

Dr. Natasha Campbell-McBride - Syndróm trávenia a psychológie

Dr. Natasha Campbell-McBride - Syndróm trávenia a psychológie

Prírodná liečba: autizmu, dyspraxie, dyslexie, schizofrénie a depresií...

9,79 € s DPH

13,99 € s DPH Zľava 30%

EAN:

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Vydavateľstvo Európa

Dr. Natasha Campbell-McBride založila roku 1998 The Cambridge Nutrition Clinic, na ktorej sa venuje problémom vzťahu výživy a ľudskej psychiky. Ako matka dieťaťa s diagnózou poruchy učenia dobre vedela o ťažkostiach rodičov v podobnej situácii a všetok svoj čas preto venovala pomoci takýmto rodinám. Uvedomovala si, že v boji s postihnutím detí i dospelých zohráva výživa významnú úlohu a stala sa priekopníčkou využívania probiotík v tejto oblasti.

Ochota podeliť sa o získané vedomosti ju viedla k spolupráci na mnohých odborných publikáciách, ako aj k prezentácii na nespočetných seminároch a konferenciách s témou porúch učenia a trávenia. Táto kniha zhŕňa jej skúsenosti i vedomosti a predstavuje aj jej najnovší výskum.
Autorka je presvedčená, že spojitosť medzi poruchami učenia, potravinami a nápojmi, ktoré konzumujeme, a stavom tráviacej sústavy je nespochybniteľná. Toto tvrdenie podporujú aj výsledky dlhoročného výskumu. Na klinike s ňou rodičia hovoria o všetkých aspektoch stavu svojho dieťaťa a uvedomujú si, že sa nerozprávajú iba s profesionálom, ale aj s matkou s podobnými skúsenosťami. Dokonale a hlboko rozumie výzvam, ktorým títo rodičia čelia, a preto sú jej rady neoceniteľné.

Natasha Campbell-McBride má medicínske a postgraduálne tituly z neurológie aj z oblasti ľudskej výživy. Na svojej klinike sa špecializuje na výživu detí i dospelých s poruchami správania a učenia, ako aj na poruchy trávenia a imunity u dospelých.

Dr. Natash Campbell-McBride musím poblahoželať, že zostavila takúto provokatívnu knihu založenú na dôkladnom výskume. Každému ju vrelo odporúčam.
Dr. Basant K. Puri, konzultant psychiatrie, Imperial College, Londýn, Spojené kráľovstvo

Dr. Natasha Campbell-McBride odviedla vynikajúcu prácu, keď zhrnula súvislosti výživovej biochémie s psychiatrickými a neurologickými poruchami a gastrointestinálnymi procesmi. Táto kniha je plná hodnotných a zaujímavých faktov, ktoré ľudia môžu využiť pre zlepšenie svojho zdravia i zdravia svojich detí.
Dr. William Shaw, PhD., Great Plains Laboratories, Kansas, USA

Táto kniha obsahuje základné informácie pre začiatočníkov, no rovnako aj hĺbkové informácie pre tých vzdelanejších. Ďakujeme Dr. Campbell-McBride, že napísala túto knihu.
Dr. Stephen M. Endelson, PhD., Centrum pre štúdium autizmu, Oregon, USA

Vydanie: Prvé
Vydavateľstvo Európa s.r.o. 2015
ISBN: 978-80-89111-68-8
288 strán, Brožované

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie