Panel používateľa

Ellen Notbohm - Desať vecí, ktoré by každé dieťa s autizmom chcelo, aby ste vedeli (Rozšírené a aktualizované vydanie celosvetového bestselleru)

Ellen Notbohm - Desať vecí, ktoré by každé dieťa s autizmom chcelo, aby ste vedeli (Rozšírené a aktualizované vydanie celosvetového bestselleru)

Ellen Notbohm

8,39 € s DPH

11,99 € s DPH Zľava 30%

EAN:

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Vydavateľstvo Európa

Jedna z najpopulárnejších kníh komunity spojenej s autizmom prichádza vo vylepšenej a zdokonalenej podobe!

Nadčasová publikácia Ellen Notbohm prekypuje pochopením, súcitom a sviežim humorom. Opisuje desať charakteristík, ktoré pomáhajú objasniť – nie definovať – deti s autizmom. Toto rozšírené a aktualizované vydanie prináša širšie zamyslenie a obsiahlejšiu diskusiu týkajúcu sa komunikácie, sociálnej spôsobilosti a kľúčovej úlohy, ktorú pri vedení dieťaťa s autizmom k zmysluplnému, sebestačnému a produktívnemu životu zohráva postoj dospelého. V úplne novej časti skúma desať ďalších základných „vecí", nútiacich k zamysleniu, spájajúcich sa s mladými ľuďmi počas ich prechodu do dospelosti a zasvätený dodatok ponúka vyše 70 otázok, vhodných na skupinovú diskusiu alebo sebareflexiu. Desať vecí, nestarnúci bestseller pojednávajúci o autizme, umožňuje čitateľovi hlbšie pochopiť potreby i potenciál každého dieťaťa s autizmom.

Preklad: Tatiana Komanová
Vydavateľstvo Európa s.r.o. 2014
ISBN: 9788089666041
160 strán, 13x21, Brožovaná

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie