Panel používateľa

Jon Frederickson - Spoločné vytváranie zmeny; efektívne techniky dynamickej terapie

Jon Frederickson - Spoločné vytváranie zmeny; efektívne techniky dynamickej terapie

Spoločné vytváranie zmeny...

16,09 € s DPH

22,99 € s DPH Zľava 30%

EAN:

Dostupnosť: Na sklade

Spoločné vytváranie zmeny napísal Jon Frederickson ako pomôcku pre terapeutov pri práci so „zaseknutými" pacientmi (ktorí kladú odpor pri terapeutickom procese), aby zanechali svoj odpor a sebazničujúce správanie a spoločne a ochotne vytvárali vzťah, ktorý im umožní zmenu. Spoločné vytváranie zmeny obsahuje aj klinické ukážky vyňaté so sedení, ktoré ilustrujú stovky terapeutických slepých uličiek, ukazuje, ako porozumieť pacientom a ako efektívne intervenovať. Kniha poskytuje jasné systematické kroky pri diagnostikovaní potrieb pacientov a intervenovaní pri vytváraní efektívneho vzťahu umožňujúceho zmenu. Spoločné vytváranie zmeny predstavuje integratívnu teóriu, ktorá využíva prvky behaviorálnej terapie, kognitívnej terapie, terapie zameranej na emócie, psychoanalýzy a všímavosti (mindfulness). Táto empiricky potvrdená liečba je efektívna pri širokom okruhu pacientov.

JON FREDERICKSON, MSW, založil Inštitút intenzívnej krátkodobej dynamickej psychoterapie a je predsedom výcvikového programu v intenzívnej krátkodobej dynamickej psychoterapii na Fakulte psychiatrie Washingtonskej univerzity.
Kniha získala prvú cenu za odbor psychiatria v rámci British Medical Book Awards.

Preklad: PhDr. Ivan Valkovič 2020
Obal a grafická úprava: Martin Vrabec 2020
Vydavateľstvo Európa s.r.o. 2020
edícia Šimon
ISBN: 978-80-89666-89-8
488 strán, rozmery 145x227, tvrdé knižné dosky viazané bez prebalu
Prvé slovenské vydanie
Published by Seven Leaves Press, LLC, 4550 Belleview, Kansas City, MO 64111, ISBN 978-0-9883788-4-1, www.sevenleavess.com

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie